cCc Üç Hilâl

Aşağa gitmek

cCc Üç Hilâl

Mesaj tarafından Admin Bir Cuma Tem. 04, 2008 3:59 am

1.Hedef : Türk Birliği

Türk milletinin yoğun olarak yaşadığı bütün yurtların birleşerek ismi Turan olan devletin kurulmasıdır. Tek vatan, Tek devlet, Tek millet ilkesinin gerçekleştirilebilmesidir. Bazıları buna 'ütopya' olarak baksa da, Türk milleti bunu birkaç defa gerçekleştirmiştir; dolayısıyla yine GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ! Turan ülkümüz gerçekleştiğinde dünyanın en güçlü devleti olacağımız gün gibi aşikardır. Çok büyük bir coğrafya üzerine kurulu, yer altında ve yer üstünde müthiş zenginliklerle dolu olan Turan'da Türkler bütün dünyaya hükmedecektir.(ADALETLE!) Turan anti emperyalist bir devlet olacaktır. Devlet Türk'ün eşsiz insanlığıyla dünyadaki tüm mazlum milletletin umudu olacaktır.

2. Hedef : İslam Birliği

Büyük Turan gerçekleştirildikten sonra Türk olmayan diğer Müslüman milletler de ümmet kardeşliği inancımıza uygun olarak birliğimize katılacaktır ve Türk İslam birliği gerçekleşecektir. En güçlü Müslüman devlet biz olacağımızdan, bizim bayrağımızın altında birleşilmesinin gereği ortadadır.

3. Hedef: Nizam-i Alem, ilay-i Kelimetulla veya Türk Cihan Hakimiyeti.

Türk-İslam birliği gerçekleştiğinde aleme Allah(c.c)' in nizamını yaymak için her türlü mücadele yöntemi ile cihad edeceğiz ve bu yüce ülkümüzü gerçekleştirmemize hiçbir engel olmayacaktır. BÜTÜN DÜNYADA TURAN BAYRAĞI DALGALANACAKTIR...

Alıntıdır.

_________________
Admin
Admin
MAREŞAL/PAŞA
MAREŞAL/PAŞA

Mesaj Sayısı : 115
Yaş : 27
Nerden : Elazığ
Kayıt tarihi : 02/07/08

Kullanıcı profilini gör http://turkiyeden.hareketforum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz