Bir ülkücünün Özellikleri

Aşağa gitmek

Bir ülkücünün Özellikleri

Mesaj tarafından Admin Bir Paz Tem. 06, 2008 10:40 am

ÜLKÜCÜ;
Haksızlık karşısında susmayan, davasında taviz vermeyen, korkaklığı, pısırıklığı, nemelazımcılığı, lügatinden çıkarıp atandır. Yiğidin başında KÜRŞAD, il derleyip vatan tutan İLTERİŞ, bilgelikte TONYUKUK, AKŞEMSEDDİN, Malazgirt Ovasında ak kefen içerisinde ALPARSLAN' dır. Türk'ün töresini, Türk'ün ilini islamla yoğuran, İslamla kaynaştıran, Ahmed Yesevi Ocağında kaynayan, pişen, kavrulandır. Bir bozkurt esaret zincirlerini kırandır. Liderine, ocağına, fikir sistemine bağlı, tefrikaya çanak tutmayandır. Rehberi iki cihan serveri (sav), kaynağı, ilhamı, düsturu Kur'andan alandır..

Ve tüm kaygımız ve tüm kavgamız TÜRK MİLLETİNİN GELECEĞİNİN TEMİNATI olarak gördüğümüz TÜRK İSLAM ÜLKÜCÜLERİ' nin, bu dejenerasyondan mümkün olduğu kadar uzak kalarak bu Yüce Milletin geleceğine ipotek koymaya çalışan külahlı-silahlı, tüm soysuzların karşısına çıkabilmeleridir.. Bu nedenle tüm ÜLKÜDAŞLARIMI, her türlü kırgınlıkları bir köşeye koyarak omuz omuza, yürek yüreğe olmaya, "bir binanın ker(argo kullanmak yasaktır)leri gibi" saflarımızı sıklaştırmaya davet ediyorum. Unutmayınız KALLEŞLİK VE FİTNE BİZANSIN SURLARI İSE, KARDEŞLİK FATİHİN TOPLARIDIR..

Son zamanlarda bazı kişi ve kuruluşların, bizim teşkilatlarla ilgili olarak yaptığımız samimi ve halisane uyarılarımızı kendi perspektiflerinden görerek adi bir fırsatçılıkla boynumuza türlü yaftalar asma gayretlerini ibretle müşahade ediyoruz. Gerek internette, gerekse dost sohbetlerinde, özellikle ÜLKÜM.COM ve YAMANTÜRK.NET' in ismini zikrederek kendi organizasyonlarıymış gibi sunma gayretinde bulunanlara, meraklısına, meraklılarına buradan haykırıyoruz:

İNADINA ÜLKÜCÜ, İNADINA ÜLKÜ OCAKLI, İNADINA MHP'LİYİZ...

Teşkilatlarımıza çöreklenen bazı ÇAKALLAR ve dışımızdaki AYRIK OTLARI, Hz. Ömer (ra)' e "Eğer Allah (cc) ve Rasülü' nün (sav) yolundan ayrılırsan seni kılıncımızla düzeltiriz" diyen sahabe şuuruyla yapmış olduğumuz samimi ikaz ve haklı feryadlarımızı "YENİ BİR OLUŞUM" gibi süslü laflarla pazarlamaya kalkmasınlar ve hesap gününden korksunlar ! Bir yere gittiğimiz yok. Bu teşkilat bizim.. Evimizi, otağımızı, obamızı çakallara, "yavuz hırsız"lara terkedecek değiliz... Tekrar ediyoruz:

PARTİMİZ MHP, LİDERİMİZ SON BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ' TİR.. O' ndan aldığımız feyz ve ateşle mücadeleye devam edeceğiz..

Şahit ol Ya Rab ! Şahit ol Ya Rab !.. Şahit ol Ya Rab !

Selam, dua ve aminlerimle..

_________________
Admin
Admin
MAREŞAL/PAŞA
MAREŞAL/PAŞA

Mesaj Sayısı : 115
Yaş : 27
Nerden : Elazığ
Kayıt tarihi : 02/07/08

Kullanıcı profilini gör http://turkiyeden.hareketforum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz